Cinsellik bir ihtiyaç mıdır? Sevgilimle iddiaya girdik…

“Cinsellik bir ihtiyaç değildir”

Böyle söylemişti 17. sevgilim. hayatın anlamını cinsellikte bulmuş bir kadın olarak yadırgamıştım bu deyişi. ben cinselliği bir ibadet olarak görüyordum ve o cinsellikten elini eteğini çekip kendini tamamıyla bilime adayabileceğini söylüyordu. böyle söyleyince de hafiften inciniyor acaba benimle sevişmek istemiyor mu tereddüdüne kapılıyordum. bir gün isyan ettim, tamam o zaman önümüzdeki bir ay boyunca sevişmiyoruz, dedim.

İlk hafta çok güzel dayandı. bütün zihinsel servetini kitaplarına akıtıyor ve oldukça da başarılı görünüyordu. ben de kendimi yalnız hissetmemek, can sıkıntımı gidermek için ikinci hafta arkadaşım seçil’i eve davet ettim. sabahları sevgilim, seçil ve ben beraber kahvaltı yapıyorduk. sonra sevgilim bilimsel araştırma yapmak için odasına çekiliyordu, biz de seçilciğimle vakit geçiriyorduk.

Cinsel perhizimiz seçil’in de dikkatini çekmişti. ben konuyu detaylandırınca da şaşırdı ve güldü. ikinize de maşallah ne sabırlıymışınız, dedi. ve evin içinde daha rahat davranmaya başladı. dantelli geceliğiyle salonda koridorda falan gezinir oldu. nasıl olsa bizimki cinsel perhizdeydi.

Biz de seçil ile boş durmuyor birlikte kitap okuyup tartışıyorduk. seçil beni sorularıyla yoruyordu. bir keresinde o kadar yoruldum ve uykum geldi ki, bu konuyu serdar daha iyi biliyor deyip seçil’i sorularıyla birlikte sevgilime yönlendirdim ve yatmaya gittim.

Gece su içmeye kalktığımda ikisinin de hararetli bir biçimde tartıştığını işittim. sevgilim seçil’i var gücüyle beceriyor ve seçil alnından terler pıtırdarken inliyordu. yaşadığım şoktan mıdır bilmiyorum hiçbirşey yapmadan kapıda öylece durmuş onları seyrediyordum. neyse ki seçil fark etti, sevgilimi üzerinden attı, giyindiler.

Valizimi toplayıp evden ayrılırken sevgilime “cinsellik nedir?” diye sordum. cinsellik bir ihtiyaçtır, dedi. bastım tokadı çıktım.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın