Vişneli Aşk Macerası

Reçelin aşkla bir ilgisi olduğunu zaten biliyorduk (bkz: incir reçeli) ama İsviçreli bilim adamlarından edindiğimiz bilgiye göre reçelin seksle daha dolaysız bir ilişkisi varmış.

İsviçreli bilim adamlarını teyit etmek ve hem de tatlı sevmeyen sevgilime tatlıları sevdirebilmek adına iki kilo vişne alıp reçel yaptım. Şekerin ve vişnenin azdırıcı etkisini kullanarak yeni orgazmik lezzetlere kapı aralamaktı amacım. Rutine binmiş seks hayatımıza vişne kokulu bir değişiklik iyi gelecekti. Boş zamanlarında gurmelik yapan entellektüel sevgilim, vişne soslu tenime bence oldukça yüksek puan verecekti.

Pek sade bir akşam yemeğinden sonra masaya konduracağım kırmızı jartiyerli vişne kavanozu bize harikanın da ötesinde bir tecrübe yaşatacaktı. Loş ışıkların hakemliğinde en kışkırtıcı halimle masayı toplayacak ve sözü vişne reçeli kavanozuna bırakacaktım. Bir elektriklenme olacaktı muhakkak aramızda, tenlerimize hapsolmuş seks tohumları birer birer pıtırdayacaktı. Güp güp! Güp güp! Hızlanmaya başlamıştı bile kalbim.

Bir adamı seksten delirtmekle bir adam tarafından delirtilmek arasındaki o ince çizgide zıplamak istiyordum. Hoşgeldin sevgilim sana yemek hazırladım. İçinde sen olmayan yemeği ne yapayım? Her zamanki gibi çok yakışıklısın. Ve sen de çok seksi ve harikasın. Kokunla mest ediyorsun. Görüntünle başımı döndürüyorsun. Bu gece bir çılgınlık yapalım mı? Yemekten sonra neden olmasın.

Tavuk vardı yemekte. Kızartmıştım. Çıtır çıtırdı, baharatlıydı ve yağı akıyordu. Her ısırışta suyu ağzıma, ağzımıza boşalıyordu. Zevkle yudumluyorduk içeceklerimizi. Ve en seksi bölgelerimize mıhlamıştık bakışlarımızı. Dillerimizde az sonra oynayacağımız oyunun çocuksu heyecanı. Mimiklerimizde yüksek mi yüksek libido haykırışları.

Beklenen an çabuk geldi. Kırmızı ojeli tırnaklarımla uyumlu kırmızı kurdeleli vişne kavanozu yemek masamıza helikopterle indi. Kaşıklar şıkırdadı, diller şapırdadı. Çin çinn! Bir kaşık ben aldım bir kaşık o. Öpüşmek vişneli. Emmek vişneli. Dudak kenarlarımızdan akan o sıvı. Ve evet yalamak vişneli.

Öp bırak. Çek bırak. Uyar, uyar, uyar. Kasıklarımda bir ıslaklık, karnımda karıncalanmalar. Hadi soyunalım artık tamamıyla, elbisesiz kalalım. Sen bende ol, ben sende. Ten tende. Dökelim şu kavanozu kasıklarımıza, yalayalım yalayalım. Bana bir kuple orgazm lütfen. Vişne soslu bir orgazm çekiyor canım.

Seks nedir? Seks kendini bulmaktır. Ve aynı zamanda seks karşındakini bulmaktır. Bul beni sevgilim, kasıklarımdayım. Reçele buluyorum sevgilimin penisini. Öpüyor, öpüyorum. Seyrederek o sertleşmeyi ve hayran kalarak o dolgunluğa. Bu benim eserim. Aşkımızın eseri. Ağzımın içini dolduran şey tanrıların simgesi, inancın katresi. Daha mı hızlı daha mı yavaş? Herşey dozunda ve herşey kontrolüm altında. Dokunarak testislerine ve okşayarak kasıklarını. Elleri saçlarımda, elleri yastığımda. Hadi şimdi. Olsun evet şimdi. Akıt şu enerjiyi. Boşalt hadi inleyerek. İşte böyle sevgilim. Evet işte böyle zihnimizdeki parazitleri eriterek. Yanındayım, yanımdasın.

Vişne reçelli seks ritüelimizi sabaha kadar sürdürdük. Orgazm okyanusunda yeni ve renkli mercanlar keşfettik. Yüzdük. Yüzdük.

İsviçreli bilim adamlarına ne kadar teşekkür etsem azdır 😉

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın