Seksle Tarihin ne alakası var?

Geçen yine bir tarih kitabı okuyorum, böyle her sayfadan buram buram kan ve gözyaşı yükseliyor, bir sayfada savaşlar esaretler diğer sayfada otoriteler idamlar katliamlar, teslimiyetçi din inanırlarının maruz kaldıkları trajikomik olaylar.

Yaydığı testosteron kokusuyla içimi baymış olsa da bir meraktır başladığım bu kitabı uzunca bir süre bırakamadım. kitabın altını çizdiğim düşünceme zıt bazı cümlelerini de entellektüel düzeyde bir erkek arkadaşımla paylaşmak istedim. ve paylaşım sonrası, kitabı arkadaşımın yazmış olduğunu düşünmeye başladım. çünkü kitapla birebir aynı kafadaydı. erkekler tarihi yazmakla uğraşırken kadınların tarihe seyirci kaldıklarını daha doğrusu acizlikleri ve zavallılıkları dolayısıyla buna mecbur olduklarını söylüyordu. yani erkekler yapar kadınlar bakardı.

İnanmazsan sevişelim de göstereyim, dedi. kendisinin ne kadar eylemci benim ise ne kadar seyirci olduğumu bana ispatlayacaktı. kabul ettim. sırf bu eril iddiaya inat seksi baştan yazacak onu kendimce eylemsiz bırakıp tamamen dişil bir tarih yazacaktım. seksi kıyafetlerimi giyindim ve gardımı aldım.

Odunsu notaları bulunan tropikal bir kokuyla sersemletecek ve seksi bir dansla bileklerini kelepçeleyecektim. düşünmez olacaktı karşımda çaresiz kalacaktı. yaklaştım, dudaklarını öptüm. etkilensin istedim ama o buna kanmayacak kadar profesyoneldi. belimden tutup bedenimi bedenine yapıştırdı. sürtünmeye başladı. kabaran pantolonunu seksi eteğime sürtmekten başka bir şey yapmayan bu adamın nasıl olup da beni ıslattığını aklım olmuyordu. elimle göğsünü tutuyor, kuvvetli sürtünmelerine direnmeye çalışıyordum ama olmuyordu, vajinam yumuşuyor, klitorisim kabarıyordu. öpücüklerimle tahrik etmek istediğim adama bütün ıslaklığımla bakakalmıştım. sürtünüyor kabarıyor ıslanıyor ve hiçbirşey yapamıyordum.

En sonunda dayanamayıp pantolonunun düğmelerini çözdüm. lütfen diye bağırmışım. kucağına almış beni yatağa yatırıp içime girmiş. gitmiş gelmiş gitmiş gelmiş. inlemişim kendimden geçmişim. uyandığımda kollarımda görünmez kelepçeler vardı. gecenin tarihini eril gücüyle yazmış ve imzasını çarşafıma atmıştı. beni eril gücüne seyirci bırakmıştı.

İddiayı kaybettiğim için benim üzülmem gerekirken o benden daha mahcup görünüyordu. seksle tarihin ne alakası var, dedi sonra. bilmem senin fikrindi, dedim. sustuk.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın