Mutluluğun Formülünü Buldum

Bulana kadar ben de düşünmüyordum mutluluğun bir formülü olduğunu ama müjdeler olsun ki varmış bir formülü mutluluğun. Ürettim, test ettim, denettiklerimi mest ettim. Literatürlere geçer mi bilmem, seri üretimi olur mu hiç tahmin etmem ama formül şu an elimde. Alıcısı çıkarsa satacak değilim ama deneyimlemek isteyenlere şans verebilirim.

En çok kimin ihtiyacı varsa lütfen önce onlar tıklatsın kapımı. Kapitalist dünyada bok gibi servetlerin içine doğup mutlu olmayı beceremeyenler lütfen formülü istemeyi akıllarından dahi geçirmesinler. Ve küçük dünyalarında mutlu olmayı başarabilenler mümkünse daha fazlası için aç gözlülük etmesinler.

Hele Cumhurbaşkanı kapıma hiç gelmesin, nanayı alır. Acun’a gıcığım, dincilere bozuğum, erkek kardeşime kırgınım. Bunlara da vermeyeceğim mutluluğun formülünü. İsterse gebersinler mutsuzluktan, ayaklarıma kapansın, yalvarsınlar ama ben yine de vermeyeceğim. Beren Saat’e veririm belki, bir de “Kadın” dizisindeki Bahar’a. Anneme ve tabi kızkardeşime de.

Bak şimdiden uyarıyorum lütfen izdiham yaratmayın. Nasıl olsa formül elimde, parayla değil ama hepinizi sırayla mutlu edebilirim. Karşılık beklemem, hediyelere hayır demem. Saksı çiçeğini ve ağızda eriyen çikolatayı pek severim. Kitaplara bayılırım.

Şimdilik haberini vermiş olayım bu güzel olayın. Detayları bilahare paylaşırım. Var ya, ne ballısınız ha! Ülkecek mutsuzluktan geberip gitmek üzereyken sayemde mutlu olacaksınız. Umarım bu kıyağımı unutmazsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın