Sevgili Günlük

Bir kadının cinsel yaşam günlüğü tutması kadar normal bir şey olamaz diye düşünüyorum. çünkü sonuçta oldukça aktif bir cinsel hayatım var ve bunları bir yerlere kaydetmek ve ileride yaşlanınca torunlarıma anlatmak istiyorum. bilsinler yani ninelerinin ne kadar çapkın olduğunu. vaktiyle kaç buzdağını Ohrid gölüne çevirdiğini. örnek alsınlar, yolumu yol, düsturumu düstur bellesinler.

Mesela geçen seviştiğim şu mühendis, neydi adı, Kenan! Kenancığımla yaşadığım o müthiş dakikaları niçin müstakbel torunlarımdan saklayayım ki. Miras bırakacağım hepsine bütün güzel anlarımı. para falan biriktirmeyeceğim öyle zavallı dünyalılar gibi, aşk biriktireceğim. genlerimi taşıyacak canlarıma katışıksız aşklar hediye edeceğim.

Berk’i de anlatacağım, Çağatay’ı da. Mert’i de bilsinler, Mustafa’yı da. Kaç adam girdiyse hayatıma, kaç adam yanıp tutuştuysa nineleri uğruna, bilsinler, ezberlesinler. dede desinler her birine, beni ben yapan bütün adamları ataları bellesinler.

İşte o yüzden hayatıma giremeyecek kalitesiz hiçbir adam. ince eleyip sık dokuyacağım. beni elde etmek için tepinen milyarlarca adamdan torunlarıma yalnızca birkaç yüz tanesini armağan bırakacağım.

💋

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın