Anadolu’da Aşk Başkadır

Gerek Anadolu’da gerekse Ortadoğu’nun güney bataklıklarında yaptığım sevişmelerin tadını hiç bir Avrupa ülkesinde alamadım. neler, ne pozisyonlar denedim ama yok, anadolunun adrenalin dolu muhafazakarlığında tattığım müthiş zevklere ne bir amerikan eyaletinde ne de bir avrupa şehrinde denk gelebildim.

Bu adamlar bu işi gerçekten iyi biliyor. günahtı ayıptı türünden yarattıkları kurallarla suni bir baskı ortamı oluşturup senin seksi daha çok ve daha çok arzulamanı sağlıyorlar. sekse lezzet katıyorlar. çözmüşler olayı. veriyorlar toplumsal baskıyı, ondan sonra da keyiflerine bakıyorlar. bildiğin paşalar.

Bak mesela avrupa’larda amerikalarda bilim ve teknoloji niye gelişmiş? çünkü adamların yapacak başka bir işi yok. hayattan zevk alma olayını beceremeyince mecburen kafalarını o tarz olaylara akıtmışlar. üzülüyor insan tabi onları öyle görünce.

Geçen mesela adamın biriyle sevişeceğim, kafamda bir yığın bit kaynıyor. aman elalem ne der, aman adım orospuya çıkar filan, yani ister istemez bir heyecan basıyor. e artık o saatten sonra zevk almamak mümkün mü? bırakıyorsun kendini zevkler deryasına. yüzüyorsun, yüzüyorsun.

Yani diyeceğim o ki siz siz olun anadolu’nun hayatı burnunuzdan getiren o mistik baskısını ciğerlerinize çekmeden, o baskı altında birtakım seksi tecrübeler edinmeden ölmeyin.

Yaşasın sex (ama anadoludaki)!

💋💋💋

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın