Evlilik Teklifi Aldım Şoktayım

Dün gece hayatımın aşkından çok müthiş bir evlenme teklifi aldım. loş ışıklar, rengarenk çiçekler, sarhoş edici bir keman sesi ve durmaksızın uçuşan kelebekler. görülmesi imkansız bir rüyada gibiydim. o kadar özenmişti ki her detayda bana duyduğu aşkı iliklerime kadar hissettim.

Eminim ki hiçbir kadın reddedemezdi bu güzel adamı ama ben nasıl, hangi cesaretle böylesine büyük bir karar aldım bilmiyorum. şoktayım. ben ki erkeklerin gerçekten aşık olabileceklerine asla inanmayan az buçuk feminist, hafiften katı biriydim, ben ki erkeklerin kadınları seks için kullandıklarını düşünen, evliliğin kadını körelten baskılayan bir tuzak olduğuna inananan bir kadındım. ben ki her erkeğin evlendikten sonra aşktan vazgeçeceğine ve karısını aldatacağına emindim. ama dün gece bütün tabularımı yıkıp o teklife evet dedim. ve iyi ki de dedim.

Onum o tatlış halleri bendenizi fevkalede mest etti 🙂 çok şapşal ve çok şekerdi. dediğine göre daha çok şey varmış da yapmayı planladığı heyecandan unutmuş. olsun. unutsun. bak telefonunu da unutmuş sabah çıkarken. canım ya sabahtan beri tık tık mesaj sesleri geliyor, bakmadım ama dur bakayım belki önemli bir şeydir.

“selam azgın şövalye! geçen hafta amcığımı ne tepikledin öyle. bir hafta kendime gelemedim hayvan!”

ne bu ya! şaka falan mı?

“bu hafta şermin de aynından istiyor haberin olsun. onu şeyinle kudurt bebeğim!”

“naptın bu arada evlilik teklifin nasıl geçti? şampanyayı falan bende unutmuşsun, umarım sorun olmamıştır.”

unutmasaydı demek şarap yerine şampanya içecektik.

“ayol göz göre göre gidiyorsun o pörsük memeli karıya, söyle de evlendikten sonra yaptırsın memelerini…”

pörsük mü? sadece biraz sarkıklar…

“… dağ gibi adamsın be! şeyinin tadından mahrum bırakma bizleri. en kudurgan halimizle bekliyoruz bu gece seni. o karı dişinin kovuğuna yetmemiştir şimdi senin. gel de biraz terletelim senin babafingoyu. öptüm çav”

nasıl yani? dün geceki o sözler, o güzel vaatler… hani biz bir ömür boyu aynı yastıkta… 🙁

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın