Devlet Adamlarıyla Sıcak Temaslar

Devlet adamlarıyla sevişmek, sıradan insanlarla sevişmekten baya bir farklı oluyor. Birinde devletlerin heybetli asaleti, ötekinde sıradanlığın yüzüne bakılmazlığı. İçine akıtacağın döl hücreleri devlet görgülü mü olsun yoksa o hücreler sırtı sağlam olmayan birinden mi türemiş olsun.

Aşkmış sevgiymiş bunlar sizi bir yere kadar idare ediyor; insan zamanla daha dişe dokunur kriterlere yöneliyor. Kalbi pır pır atmıyor bir süre sonra insanın, bizzat kasıkları en medeni orgazmların açlığıyla zonkluyor. Karnınızda kelebekler uçuşsun da pıtı pıtı heyecanlar minnoş ruhunuzu doyursun safhasını geçip bedeninize ve medeni çizginize kulak kabartıyorsunuz.

Pembiş aşk ritüellerinden sıyrılıp realitelere teslim olduğum şu dönemlerde devlet adamlarıyla sevişmek bana fazlasıyla iyi geldi, geliyor.

Seks zaten evlilik olsun, zina yasakları olsun, nüfus kontrolleri olsun, devletlerce düzenlenen bir kavram değil mi? Ben de bu kavramla ana kontrol hattında yüzleşmiş ve bütünleşmiş oluyorum. Hem de seve seve. Hem de güle öle.

Yarın bir gün canları istese sekse sınırlama getirebilecek kudretteki insanlarla sınırsız seks yaşıyorum. Devlet adamlarıyla sevişirken yasaların dürtüselliğini bütün hücrelerimde hissedebiliyorum. Terleri kudret kokuyor, kavrayışları kuvvetle hissediliyor.

Medeniyet, sonuçta yasalarla kurulmuş ve de devletlerce korunmuş. Ne zaman bir devlet adamıyla sevişsem gayet medeni bir şey yaptığımın bilincinde oluyorum. İçime akan şeyin sıradan bir sıvı olmadığını biliyorum, vahşi bir aslanın salyası ya da bir primatın hallenme sıvısı değil bu, medeniyeti icat etmiş bir homo sapiens sapiens’in kutsal menisi.

Amerikan başkanıyla da seviştim, İran şahıyla da. İngiltere prensini de koynuma aldım, Afrika kabile liderini de. Hepsinde aynı benzer tat, hepsinde aynı medeni haz. Mezopotamya’da hele. Hele de Anadolu’da. Buram buram medeniyet. Buram buram seks. Medeniyetlerin beşiği burası, orgazmik zevklerin kaçınılmaz armonisi.

Sıradan insanlarla seks yapma devrini kapatıyorum artık. Bundan sonra sadece devlet erkanıyla muhatap olacak, devlet terbiyesi görmüş penisleri içime alacağım. Kriterlerim var artık benim. Ahir ömrümü daha medeni zevklerle donatacağım.

Anlatırım tabi size de yaşadıklarımı. Özendirmeden, canınızı fazla çektirmeden bahsederim en dolu seks serüvenlerimden.

Medeniyetle kalın…

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın