Erkeklerin Uzun Saçlı Kadın Fantezisi

Sırf sevgilim kadında uzun saç seviyor diye uzatmıştım saçlarımı. Keşke de uzatmaz olaydım. Başıma gelmeyen kalmadı. Sadece sevgilim değil meğerse bütün erkekler kadında uzun saç severlermiş. Saçımın uzayan her santimine peşime on erkek takıldı diyebilirim.

Sokakta yürüyemez, hayatımı normal insanlar gibi idame ettiremez oldum. Herkes peruk takıp kaynak yaptıradursun ben saçımı toplamak zorunda kaldım. Her hafta kuaförlerde saçımı kestiriyormuş numarası yaptım. Saçım saçım değilmiş de boynumdaki fularımmış gibi davrandım. Ama peşimdeki hayran kitleyi bir türlü savuşturamadım.

Aşık oldular. Ölüp bittiler saçlarım için. Uzun boymuş ince belmiş hepsi hikaye. Bir erkek için aslolanın uzun saçlar olduğunu anladım. Seksi mi seksi bir Rapunzel gibi hissediyordum kendimi. Kulelerden uzatmıyordum da saçlarımı caddelere seriyordum. Islıklar, alkışlar ve yere kapanışlar. Tanrıçalardan farksız, bir çok erkek için imkansızdım.

Fakat değişti sonra bir çok şey. Beni değil de sadece saçlarımı sevmeye başladılar. Saçımı uzun aklımı kısa yaptılar. Tanrıçalıktan ayırıp fahişelik statüsüne atadılar. Bana ben olduğum için değil saçlarım için kıymet verdiklerini aşağılayarak anlattılar.

Kestim tabi sonra saçlarımı. Koşmuyorlar artık. Koşturmuyorum kimseyi peşimde. Yanyana yürümek isteyenlerle yanyana güle eğlene ilerliyor, yaşayıp gidiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın