Erkek Sekreter Fantezim

Erkeklerin kadın sekreter fantezisi varsa benim de erkek sekreter fantezim var. Aşamıyorum bu özelliğimi değiştiremiyorum. Mini etekli bir şirket yöneticisi olarak sekreterlerimi daima kaslı ve yakışıklı boy’lardan seçiyorum. Hastasıyım erkek sekreterin, dayanamıyor, dayanamıyorum. Randevularımı ayarlamalarına, imzalayayım diye dosya uzatmalarına falan bitiyorum. Ve çok sık sekreter değiştiriyorum.

Kah asansörde popolarını elleyerek kah dosya düzeltirken enselerine üfleyerek ilk adımı atıyor, haz dengelerini altüst ediyorum. Rahatsız olmasınlar diye ilk bir kaç gün küçük dokunuşlarla idare ediyor, aç gözlülük etmiyorum. Nolur nolmaz. Rezalet çıkarmak niyetinde de değilim. Gevşiyorlar zaten bir zaman sonra, şehvetli kollarıma teslim olmakta gecikmiyorlar.

Şirketteki işler bir çeşit aşk oyununa dönüşüveriyor o dakikadan sonra. Toplantı öncesi masajlarım, gündelik iltifatlarım, gergin görüşmeler sonrası stres atışlarım. Kah göstere göstere kah sakına sakına. Ojeli tırnaklarımı geçirirken jöleli saçlarına, kulaklarını ısırır boyunlarını yalarım.
Yakalarında hep bir ruj izi, tenlerinde kızarıklıklar.

Anahtar deliklerinden seyredince özellikle bi acayip oluyorum. Masa başında otururlarken arkalarından yaklaşıp ellerimi göğüs kaslarında gezdiriyorum. Ellerini tutarak kulaklarına şehvetli sözcükler fısıldıyorum. Ve tutarak pantolonlarını, avuçlarımdan taşan sertliği kavrayabildiğim kadar kavrıyorum.

Böyle bir kadınım işte ben de. Araştırılsa keşke bu özelliğim. Öteki kadınlar paralı patron hayali kurarken ben erkek sekreter fantezisiyle cinsel hayatımı renklendirmekteyim.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın