2020 Sevgililer Günü Maceram

Milyon tane sevgilisi olan bir kadın olarak 14 Şubatta nasıl zorlandığımı bilseydiniz alnımdaki terleri silmek için peçete yetiştirirdiniz. Çok zorlandım gerçekten, parça parça bittim, bütün bütün yittim. Feleğin çemberinden inanır mısınız bir gecede geçtim. Neydi o öyle! O neydi adına orgazm dedikleri şey öyle. Öldüm de cennete gittim sandım. Cennetten siz gidi bahtsızlara orgazm penceremden nanik yaptım.

Kapitalizmin şahsıma bahşettiği bonkör sevgililerim ne hediyelerini eksik ettiler ne de cinsel performanslarını. Tenime de dokundular, ruhumu da okşadılar. Saçlarım ellerinde, nefesim ciğerlerinde dolaştı. Çektiler beni içlerine, çıkaramadılar. Doldular içime, içimi kapladılar.

70’lik Ali’yi de aynı potada erittim 25’lik Kağan’ı da. Garson Bahadır’a da diz çöktürdüm Ceo Osman’a da. Kıymetli pırlantalarım oldu, pahalı çantalarım. Kalıcı parfümlerim, baharatlı çikolatalarım.

Sabah saatlerinde Hakan’la Şener’i, öğlen vakitlerinde Fuatlarla Vedatgilleri götürdüm. Isırıp tırnakladım her taraflarını, emip morarttılar her taraflarımı. Kokum kokularına, iktidarları haykırışlarıma karıştı. Öğleden sonra Adnan’la buluştum, Adnan’dan ayrılıp Ekrem’le görüştüm. En ateşli sevişmemi Çağrı’yla, en romantik sevişmemi Şinasi’yle gerçekleştirdim.

24 saatte 24’ten fazla sevgiliyle orgazm rekorları kırdım. Kimi kalçalarıma doyamadı, kimi memelerime. Yuttum, yutuldum, kayboldum hücrelerinde. Eğlenceliydi. Ve heyecanlı. Ve acımasız tabi ki. Aşırı karmaşalı.

Sevişme esnasında sarfettiğim efordan çok aralarda yaptığım koşturmacalar yordu beni. Dakika geciktirmeden, tek bir sevgiliyi dahi şüphelendirmeden günü tamamladım ama ömrümden de ömür gitti. Tehlikelerden tehlike beğendim, ölümlerden ölüm.

Namus sözü verdim: Bundan sonra hiçbir 14 Şubat’a 14’ten fazla sevgiliyle girmeyeceğim. 14 iyidir, kafidir, yerindedir. Tadına varmak için tadında bırakmak lazım, kararında kalmak.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın