Tüm dünyanın gözü önünde mastürbasyon yapmak istiyorum

Tanrıdan dileğim odur ki tüm dünyanın gözü önünde mastürbasyon yapmadan ölmeyeyim. Alıkoymasın tanrım beni bu zevkten. Ve alıkoymasın insanlığı benim orgazmik şölenimden. Çok istiyorum mastürbasyonumun zihinlerde kalıcılaşmasını. Kazınmasını beyinlere, çıkamamasını.

Mahremiyet meselesi değil bu, mahrumiyet meselesi. Mahrum kalıyor herkes benim bu mastürbatif durumlarımdan, zevkten kudurayazışlarımdan. Geliştiremiyorlar kendilerini yerlerinde sayıyorlar. İnsanlığa bir şey kazandıramıyorlar. Bak mesela geçenki orgazm zikirimi çekerken öyle acayip girdaplarda gezinmişim ki kendime geldiğimde dünyanın düz olmadığını fark ettim. Aydım yani, bilgilendim. İki önceki orgazm zikirimde ampulü bulmuştum ve ondan öncekinde de yer çekimini. Başkaları da neden bulamasın ki?

Sadece orgazm olmam ben, orgazm olurken zihinsel bir zelzele de yaşarım. Taşlar kayar, taşlar oturur bende. Fikirler ölür, fikirler büyür. Her orgazm olağanüstü bir doğuş ve olağanüstü bir geberiştir.

Yapayım da görün, tüm dünya seyredemese bile (şimdilik) siz seyredin. Bakın işte bu elim. Ve işte bu da kasık derim. Tüylü ve sıcak. Terli ve kaygan. Kimine göre kuytu bana göre umman. Bıraktım fareyi labirente, gezinsin dursun. Elim farem, canım farem. Gez beni farem, bul beni farem. Ucundayım labiretin, ucundayım işte farem.

Amerika’yı keşfe çıkan Kolomb’a selam olsun. Keşfediyor elim beni. Daireler çiziyor parmaklarım. Tenim, tırnaklarım. Ah bu benim, evet bu ben. Uyaran, uyarılan. Kanımda karıncalar, kasıklarımda kartallar. Yapıştırmışlar pençelerini klitorisime, çekiyor, çekiyorlar.

Ne kadar kıvrım varmış genital organımda, dolan dolan bitmiyor, kaybol kaybol yitmiyor. Kaygan ve buyurgan. Giriftli ve akışkan. Orta parmağımla uzanıyorum orta deliğime. Sokuyor çıkarıyor, çıkarıyor sokuyorum. Önce yavaş, gayet medeni. Ve ardından hızlı, oldukça hayvani. İhmal etmeyerek klitorisimi. Masaj üstüne masaj. Tampon üstüne tampon. Vajinamda kasılmalar, klitorisim irileşmiş, sinir hücrelerim gerilmekte. İlki yumuşak bir ah, sonrası zangır zangır bir titreme. Bir tür nöbet, haz dolu bir kendinden geçme. Yaşamak ne güzel! Mastürbasyon yapmak ne ala! Ne çok mutlu oldum ben şimdi. Bulsam da birilerini mutlu etsem şimdi. Ah şimdi. Evet şimdi. Kasıklarımdaki tüyler şarkı söylüyor. Vajinamdaki kıvrımlar dans ediyor.

Böyle işte şekerler. Kendimi mastürbatif çılgınlıklarımdan alıkoyamadığım gibi yakışıklı prenslerden de vazgeçemiyorum. Zevk için yaratılmışım çünkü ben. Zevke adanmışım. Kan yok benim damarlarımda, orgazm sıvısı var. A rh pozitif değil benim kanım, zevk pozitif, şehvet pozitif.

Niye mahrum kalsın ki dünya, benim mastürbatif deliliklerimden. Neden seyredemesinler ki bu eşsiz haz şölenini. Az kaldı az. Bir yolunu bulacak, gerekirse o yola yol olacak, tüm dünyanın gözü önünde mastürbasyonumu gerçekleştireceğim.

Olleyyy beee!

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın