Ofiste Mastürbasyon Yapmanın Püf Noktaları

Öncelikle bir masa olması gerekir (masa olmasa da yapılır ama masa olursa on numara olur). Ellerden biri bilgisayarla ya da kalem kağıtla meşgul edilirken diğeri usuulca aşağı doğru kaydırılır. Siyah mini etek ve kırmızı dantelli külot bariyerleri geçilerek tüylü kasık derisine ulaşılır. Mıncırılır o tüyler, sevilir. Ve sonra parmaklar, altın arayan dedektörler gibi dairesel hareketlerle pubik bölgede gezdirilir. Serinkanlı ve hedefe tam odaklı olmak gerekir.

Dünyanın en iri penisli olmasa da en kudretli ve en yakışıklı adamıyla flörtleşildiği hayal edilir. Bakışılır o adamla, dudak ısırılır adamın karşısında ve kaçmaya başlanır adamdan. Hadi gel yakala. Koş. Koş ve arzula. Bacaklarımı arzula sütun gibi. Memelerimi arzula dipdiri. Bak karnım da dümdüz ve kalçalarımsa ipiri. Yapıştır hadi memelerimi göğsüne ve yapıştır hadi kasıklarımı kasıklarına.

Adam koşar siz koşarsınız. Ya bir ormanda veyahut bir gökdelenin teras katında. Kaçar, kaçarsınız. Yakalanmayı fazlasıyla isteyip yakalanmamak için aşırı ölçüde direttiğiniz bir koşuşturmacadasınızdır. Keşke yakalasa, ah keşke yırtsa üzerinizdekileri ve kucaklasa. Yaslasa keşke bir duvara, aralasa keşke bacaklarınızı ve gelse işte keşke ondan sonra devamı.

Aklınızda gökdelenler elinizde kaleminiz vardır. Yapay tebessümler atmak zorunda kalırsınız etrafınıza. Sorulan sorulara kısa cevaplar verirsiniz. Hı hı evet. Öyle mi. Tabi. Ve damalarınızda akan kana farklı hedefler verirsiniz. Ciğerlerime değil kasıklarıma ak. Böbreklerimi değil klitorisimi sula. Kalp duvarlarımı değil vajinamı yala. Ve sen beynim, o işi değil bu işi düşün. Evrakları değil şaplakları. İmzaları değil patpatları.

Zihinde yaratılan özgür sevişme alanında ya at koşturulur ya da atlar gibi koşulur. Yeter ki ıslak ıslak. Ne olur ıslak ıslak. Minik bir havuz oluşur apış aranızda, vajinal bir bataklık. Batar çıkar, batar çıkarsınız. Boğulmaktadır sanki hücreleriniz ve siz her birini canla başla kurtarırsınız. Tek sorun inleyememektir, çatlatamamaktır yan komşuları, böğürememektir. Yoksa farkı yoktur önceki hazlardan. Haz dozu eksik değildir ateşli yataklardan.

Az önce flörtleştiğiniz ve ansızın kaçmaya başladığınız adam artık içinizdedir. Orada sonsuza kadar kalmayacak, o daracık zamanda ne yaparsa yapacak, sizi bir şekilde rahatlatacaktır. Hadi bebeğim, harikasın bebeğim. Daha hızlı, lütfen daha hızlı bebeğim. Sessizce inler, kimsesizce kendinizden geçersiniz.

Sağ eliniz başta olmak üzere hayalinizdeki adama, hazzı yaratan tanrılara ve ofisteki çalışma arkadaşlarınıza sessiz teşekkürler edersiniz.

Nerede mi kalmıştınız, hangi dosyayı kime mi yolluyordunuz? Burası nere miydi ve siz hangi şehirde mi yaşıyordunuz? Küçük bir sendeleme yaşar ama sonra çalışmaya pür dikkat devam edersiniz.

Herkese iyi mesailer dilerim ✌🏻

2 Comments

Bir Cevap Yazın