Bana Bir Memeler Oluyor

Meme uçlarıyla uyarılmamış bir dişi olarak ben, zannediyordum ki ömrüm boyunca böylesi bir hazza dokunamayacağım. Tadamayacağım herkesin tada tada bitiremediği bu lezzeti, eksik kalacağım, diyordum ki dün gece silindi önyargılarım. Aydım. Hatırı sayılır bir aydınlanma yaşadım.

İşyerinden arkadaşım Levent. Bayılırmış karamelli kahveme. Geleyim de yap dedi. Gel de yapayım dedim. İşler güçler dedikodular, kahve bahanemiz hayretler şahanemiz oldu. Yeni yeni şeyler öğrendik birbirimizden, yeni baştan tanıştık birbirimizle. Bol kahkahalı, aşırı şaşırtmacalı, duygusal karmaşalı bir ortamdı. Bakışlarımız aramızdaki yakınlığa terazilik ediyor, dokunuşlarımız kaçınılmaz ölçüde hazza ivmeleniyordu.

Sevişecektik belli. Akacaktık geceye, bölünecektik heceye. Ufalanacak, uf olacak, tozlaşacaktık. Öyle de yaptık. Bakışlarıyla, dokunuşlarıyla… nüfuz ediyordu her yanıma, kıyılarıma, kuytularıma. Farklı bir tattı bu daha önce tatmadığım. Aşırı profesyonel, aşırı detaycı. İki yalayıp geçmiyor. Dokunduğu her bölgeye uzun mesailer harcıyordu. Sevişmiyordu sanki benimle, paha biçilemeyecek bir sanat eseri yaratıyordu.

Gezindi, gezindi, memelerime geldi. Sakallarıyla uyardı, diliyle şekil verdi. Yonttu, dirileştirdi. Yaladı, irileştirdi. Ne fazla sert ne de fazla nazik. Kıtlıktan çıkmış gibi değil romantik bir akşam yemeğini yermiş gibi. İştahıyla iştahlandım. Kendi mememi yalayayazdım. Becerebilseydim evet kendi mememi yalayacaktım. Hazlar derya oldu ben de bir sandal. Su aldım, sulandım, ters döndüm ve battım.

O geceden aklımda kalan tek şey memelerimin sömürülüşüydü. Memeler ve terlemeler. Meme, memelerim. Çok seviyorum memelerimi. Canım memelerim. Buradasınız, benimlesiniz, benimsiniz… Ah meme, memeler, bana bir memeler oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın