Bira Tanrıçasıyla Oral Yakınlaşmalar

Corona günlerinde yapabildiğim en güzel aktivite bu: kendimle sevişmek. Sevişiyorum kendimle durmaksızın bira içerek. Sabahtan akşama. Akşamdan sabaha. Ben, kendim ve sevişmelerim. Bıraksınlar burada beni tek başıma, sonsuza dek sevişeyim. Almasınlar bira bardağımı elimden, çalmasınlar kapımı. Bozmasınlar lütfen orgazmik motivasyonumu.

Soyunuyorum işte yine huzurlarınızda. Gömleğimin düğmelerini çözüyor, açılan aralıktan içeri parmaklarımı daldırıyorum. Bu nasıl bir kabarıklık, ah bu ne sarhoş edici bir dirilik. Başımı eğiyor fakat yalayamıyorum. Ovuyorum terli. Sıkıyorum terli. Uyarıyorum her bir bölgemi terli terli. İşte meme başım. İşte apış aram. Ve işte bütün vücudum. Dirilin ve dikelin. Terleyin ve kayganlaşın. Akın tenimden iç organlarıma. Soğutun ve yakın.

Hararet basıyor çok fena. Soğuk biralar dökmek zorunda kalıyorum her yanıma. Çıplak bedenim ve bedenimde gezinen soğuk sarı damlalar. Kah bütünleşiyor ve kah ayrışıyorlar. Parlıyorum sarı. İnliyorum sarı.

Bira Tanrıçası Ninkasi bu. Okşuyor, gıdıklıyor, tokatlar atıyor. Pozisyon değiştiriyoruz durmaksızın, bulunduğumuz mekanın kısıtlılığını umursamaksızın. Oramı da yala sevgilim. Şuramı da yala sevgilim. Diliyle uzanıyor vajinamdan içeri. Amerika’yı keşfe çıkmış istikrarlı bir Kolomb gibi. Daldırıyor dilinin küreklerini vajinamın okyanuslarına. Batırıyor çıkarıyor. Batırıyor çıkarıyor. Dalga dalga köpürtüyor, hortum hortum püskürtüyor.

Ben bir Orgazm Tanrıçası, O bir Bira Tanrıçası. Kainattaki bütün tanrıları kıskandırıyoruz o gece. Dünya canlılığının iki müspet kanıtı. O en kadim bitkilerden süzülmüş köpüklü bir iksir, ben ise çiftleşmek arzusuyla yanıp tutuşan bir tür. Varlığı varlığımı destekliyor. Canlılığı canıma can katıyor.

Sarılarak uyuyoruz saatlerce, dünya bizden biz dünyadan habersiz. Bedenimizde insanlara hükmetmenin yorgunluğu. Kasıklarımızı ele geçiren o dinginlik. Sevişelim hadi bir kez daha. Sevişerek doğalım bir başka sonsuzluğa. Ben yanayım o söndürsün. Ben durulayım o köpürtsün.

Teşekkür mü etmeliyim acaba şu Corona’ya? Beni evimde kendimle baş başa bıraktı. Beni mitolojik zeminde mastürbatif maceralara attı. Zaman zaman hırpaladı. Zaman zaman rahatlattı. Vajina bardağında bira içen bir Orgazm Tanrıçasıyım ben. Kadehimi Bira Tanrıçası şerefine kaldırıyor ve müsadenizle bir başka heyecana yelken açıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın