Karantina Günlerimde Aşk

Evdeyim günlerdir. Çıkmıyorum dışarı. Korkuyorum çünkü hasta olmaktan, virüs veyahut bakteri kapmaktan, öksürmekten, hapşırmaktan, ishal olmaktan. Korkuyor yani insan hashtag’lere denk gelince endişeleniyor. Hasta olacağıma evde otururum daha iyi diyor ve hapsoluyor dört duvar arasına tıkılıp kalıyor.

Hal böyle olunca da aşk hayatım çıkmazlara giriyor, arap saçından hallice bir karmaşıklığa bürünüyor. Evden yönetmek zorunda kalıyorum bir çok şeyi. Bol emojili mesajlar, imeyçler, videolar ve görüntülü konuşmalarla idare etmeye çalışıyorum onlarca erkeği. Kimiyle romantik bıdı bıdı, kimiyle erotik, kimiyle alaylı. Kolay geçeceği sanılan ama fazlasıyla yoran bir maraton.

Aşkta geldiğim mecburi nokta. Mumlu kemanlı aşk buluşmalarından ultra sanal ateşli dakikalara. Tensiz temassız ama tatmin edici. Hem sanal ve hem de gerçekçi. Sabah bir sevgilimle ele ele tutuşuyorsam (elinin fotoğrafını dokunarak), öğlen diğer sevgilimin göğsünde uyuyorum (göğsünün fotoğrafına başımı dayayarak). Sanal öpüşmelerim sanal sevişmeleri takip ediyor. Sanal uyarılarım sanal orgazmlara akıyor.

Çiçek emojisi geldi az önce ve hemen akabinde bir serenat videosu. Tayland’da tanıştığım mühendis unutamamış dudaklarına kondurduğum o sıcak buseyi. Buluşalım mı dedi, karantinadayım çıkamam dedim. E nasıl bakacağım ben o zaman senin o gözlerine dedi. Çektim gözümün fotoğrafını, al bakıver doya doya dedim. E nasıl öpeceğim ben senin yanaklarını? Yolladım yanağımın fotoğrafını. E nasıl koklayacağım ben senin gerdanını? Yolladım parfüm şişemin fotoğrafını. E nasıl öpeceğim ben senin dudaklarını. Yolladım ıslak öpücük videolarımı.

Karantina günlerinde gündelik orgazm sayım fazlasıyla arttı. Sevgili sayım yeni sanal sevgililerimle pik yaptı. Arzulanan bir kadın olmanın çilesini acımasızca yaşadım. Teknolojinin bana kazandırdığı yetkiye dayanarak kadınlığımın sınırlarını zorlayabildiğim kadar zorladım.

Bora Bora tatilinde yaptığımız çılgınlıkları unutamayan girişimci sevgilimle 34, Chicago sempozyumunda tanışıp vurulduğum doktor aşkımla 43 kere seviştim. Kimiyle soyunarak kimiyle giyinerek kendimden geçtim. En kaliteli dakikalarımı video kayıtlarıyla ölümsüzleştirdim.

Ne kadar süreceğini gerçekten bilmiyorum. Hastalık kapmamak için kapandığım evimde orgazm toksikasyonuna uğrayıp hastalanmaktan korkuyorum. Tamam çok güzelim, evet fazlasıyla çekiciyim ama yeter. Bu hayatta aşk kadar sağlık da önemli.

Herkese sağlıklı karantinalar diliyorum. 💋

1 Comment

Bir Cevap Yazın