Çöpçü sevgilim

Bir kralla sevişmenin bir çöpçüyle sevişmekten ne farkı var ki, diye sormuştu 768.sevgilim. Kralların şeyi daha mı büyük oluyor? Onlar da bizim gibi öpüyor, emiyor, kokluyor, yalıyor. Çöpçüyüz diye sevişemeyecek miyiz, sıkamayacak mıyız sevdiğimiz kadının memelerini, dokunamayacak mıyız kalçalarına, ovuştaramayacak mıyız baldırlarını?

Gurur duyuyordu çöpçü olmakla. İki hafta önce katıldığı çöpçüler sempozyumunda bmw li erkeklere tav olan kadınları eleştirmiş, mercedesli herifciklerin penis boyuyla dalga geçmişti. Ah şu kadınlar ne kadar aptallardı ki aşık olma kriterlerini değiştirmiyor, statü de statü diye yırtınıyorlardı.

Onunla çıkmaya başlarken çöpçü oluşu ya da kral olmayışıyla zerre ilgilenmemiş, dostluğuna, sevgisine, ilgisine hayran kalarak bir ilişkiye adım atmıştım. Ben bir kraliçeydim ve bir çöpçüyü gayet tabi sevebilirdim. bayılıyordum ondaki bu özgüvene. Yanında olduğum her an hayata daha pozitif bakıyordum.

Fakat anlamadığım bir şey vardı. Aramızdaki sosyal uçurumu görmezden gelip sadece ve sadece aşka odaklanmamı salık veren bu adam geceleri değişiyor, sevişme esnasında kral rolüne bürünüp beni kırbaçlamaya kalkıyordu. s kendisi bir kralmış da ben onun kölesiymişim gibi davranıyordu. Vuruyordu, vuruyordu.

Ayrıldık tabi sonra. Krallara da bakmıyorum artık, çöpçülere de yüz vermiyorum. Attım tacımı uçurumdan aşağı. Erkeksiz bir hayat yaşıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın