Aşk Trafiğimi Nasıl Yönetiyorum?

999 tane sevgilisi olunca bir insanın, ister istemez ortaya bir kaos çıkıyor. Hangisiyle sırnaşıp sevişsem ve hangisiyle küsüp barışsam, elim ayağıma dolaşıyor. Toplu mesaj atıyorum artık bir çoğuna. Bir kısmına aşkımlı balımlı, diğer kısmına canımlı cicimli. Bir grubu pohpohluyorsam öbür gruba trip atıyorum. Bir güruha aşk fısıltıları, öbür güruha ayrılık tehditleri.

Duygusallığa yer yok hayatımda. Aşk hayatımı iş hayatıma entegre ediyorum. Kankilerimle senkronize çalışıyorum. Aylık ve hatta yıllık trip cetvelleri hazırlıyor, iki bayram arası kimseyi evlilik vaadiyle kandırmıyorum.

Bin kişilik bir köyün muhtarı gibiyim. Ya da küçük bir aşiretin hanım ağası. Yönetmek ve idare etmekle yükümlüyüm. Hepsinin ruh sağlığından ben sorumluyum. Kızıp trip atabilirim ama kıramam, üzülmelerine dayanamam. Hastalandıklarında doktora ben götürür, canları herhangi bir şeye sıkıldığında ben teselli ederim.

Aynı gün içerisinde yetmiş tanesiyle ayrı ayrı aktivelerde bulunmuşluğum var. Birini diğerine halamın oğlu diyerekten tanıştırmışlığım var. Çok şükür durumu çakan olmadı. Henüz hiç biri bu trafikten rahatsız olmadı.

Ama elim yüreğimde, bir tanesi durumu anlayacak da birbirlerine girecekler diye çok ürküyorum.

Aşk tanrısı, aşk tanrısı! Lütfen beni koru!

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın