Orgazm Virüsü

Yeni bir virüs çıkmış diyorlar, orgazm virüsü. Bulaştığı kişileri orgazm nöbetlerine tutuyor, başta kasık bölgesi olmak üzere vücudun her bölmesinde hastalık yapıyormuş. Çinimaçin’de ortaya çıkan bu virüs, bedenden bedene bulaşarak dünyayı gezinmekteymiş. Girdiği her bedenin haz mekanizmasını ele geçirmekte, ele geçirdiği her bedeni çatlatıncaya kadar inletmekteymiş. İlerlemeye kararlı, çoğalmaya teşneymiş.

Duyduk virüse yakalananların zevkten nasıl kudurduklarını ve gördük sapasağlam insanların hastalık kapmak uğruna kendilerini parçalayışlarını. Kıyamet alameti değil bu. Cinler de kaçmadı bu insanların içine. Küçücük bir virüs talan etti büsbütün ocakları. Kocalar karılarından, karılar kocalarından tiksinir oldu. Kutsal evlilik kurumları domino taşı gibi yıkıldı. Virüs varsa haşa kocaya ne gerek var ve virüs varsa haşa karıya ne gerek var. Kış kış virüs kış kış, yallah virüs yallah.

Sağlık Bakanı bir şey demedi ama Diyanet işleri başkanı dedi, bu virüse bile isteye yakalananlar cehennemlikmiş. Yanacakmış uluorta orgazm olanlar, yanıp kül olacaklarmış. Hele de o virüs, virüsün kendisi, o mikroskobik bedeni cehennemde milyar kat büyütülecek, her zebaniden ayrı ayrı işkenceler görecekmiş. Görür tabi. Görmeli zaten.

Uzaylılar akıtmış bu virüsü diyorlar dünyadan aşağı. Kendi kendimize yetelim, yettiğimizi sanalım, sevişmeyelim, çocuk yapmayalım. Helak olalım istiyorlar, bitelim, mahvolalım. Kaç canlıya kafa tutmuş insanlık, bir virüsle mi baş edemeyecek! Hadisene be! Alırız ellerimize baltalarımızı düşeriz sokaklara. Traş ederiz o virüsü, sünnet ederiz baltalarla. Koparırız dilini, lal ederiz.

Cumhurbaşkanı ne dedi? Ahlakından sual olunmaz milletimizi bu gibi ahlaksız virüslere kırdıracak değiliz, dedi. Topumuz da hazırmış tüfeğimiz de. Düelloya da girermişiz cenge de. Gerekirse yakar gerekirse yıkarmışız, İnine girermişiz virüsün, parçalar, parçalarmışız.

Ev hapsindeyiz ülkecek. Çıkamıyoruz dışarı. Korktuğumuzdan değil, ahlakımıza zeval gelmesini istemediğimizden. Ne alemi var çünkü durduk yere orgazm olmanın. Oturalım oturduğumuz yerde. Bekleyelim. Silinmesini bu virüsün dünyadan, temizlenmesini. Çare yok çünkü başka. Edebimizden olacağımıza hürriyetimizden oluruz. Zevkten kuduracağımıza kös kös otururuz.

Git virüs. Kaybol dünyamızdan. Bırak bizi bize. Karışma düzenimize.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın