Seksiyene Sivri Sinek Saz Seksimeyene Davul Zurna Az

Doğruyu söylemek gerekirse seks beni insanlığımdan çıkarıyor. Seks yaptıktan sonra kendimi insan gibi hissetmiyorum, kuş gibi hissediyorum. Evet tam anlamıyla bir sex kuşuna dönüşüyorum. İnanılmaz bir rahatlık, dayanılmaz bir hafiflik. Göklerde süzülen kartallardan farksızım. Güvercinler gibi guğuluyor, serçeler gibi hafifliyorum.

Seks olmasa ne yapardım bilmiyorum. Beni var eden şey seks. Beni ben yapan ve beni benden alan. Bana beni, beni bana katan. Benden ileri benden ziyade olan. Sebebim ve neticem. Boğazımdaki ses, ciğerimdeki nefes.

Şu hayatta en korktuğum şey sekssizlik. Arkadaşsız kalabilirim, işsiz kalabilirim, aşksız dahi kalabilirim ama sekssiz kalamam. Beni aç susuz bırakın ama yalvarırım sekssiz bırakmayın.

Geçenlerde kendimi sınamak maksatlı seks orucu tutayım dedim, öldüm öldüm dirildim. Dudaklarım çatladı sekssizlikten, karnıma ağrılar girdi. Yok bu böyle olmayacak dedim sonra ve seks orucumu arasıra uğradığım bir restoranın şefiyle bozdum. Anladı ne kadar aç olduğumu ve beni layıkıyla doyurdu. Kana kana içtim dudaklarını ve olanca açlığımla açtım bacaklarımı. İnledim, fısıldadı, dinledim.

Başkalarını bilemem ama ben sekssiz yapamam. Damarımı kesin ama seksimi kesmeyin. Komşu komşunun seksine muhtaçtır. İyi dost sekssiz günde belli olur. Seks girmeyen eve doktor girmez….

Seksiyene sivri sinek saz, seksimeyene davul zurna az.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın