Erkek dediğin önce kadının ayaklarına bakacak!

Erkek dediğin ayaktan anlayacak. Bakmayacak öyle hemen kadının yüzüne, gülen ifadesine aldanmayacak. Öncelikli görmeyecek kiraz dudakları, ince bele tav olmayacak. Erkek dediğin, kadını değerlendirmeye ayaklarından başlayacak. Ojeli tırnaklarından ve de ayak bileklerinden. Umursamayacak dekolteli kıyafetleri, topuklu ayakkabılara öncelik tanıyacak. Memelere değil yürümelere hayran kalacak. İlk öpücüğü de dudaklara değil ayaklara konduracak.

Ayaktan başlatacak aşkı. Önce ayaklara dokunacak. Eğilecek kadının önünde, çıkartacak külotlu çorabını ve çıkardıktan sonra seksi ayakkabılarını, sevmeye başlayacak. Sarılacak, öpecek, emecek. Mucuk mucuk. Mıcık mıcık. Uyaracak kadını ayak hücrelerinden, çıldırtacak. Yala beni aşkım. Yalıyorum tatlım. Dilinle ve dişinle. Dilimle ve dişimle.

Ayağıyla orgazm olacak kadın. Kabaracak. Tutacak erkeğini saçından, kuvvet alacak. Bastıracak elini omuzlarına ııaah diye bağıracak. Titreyecek, ıslanacak, bayılacak. Ne kıskanılası bir sahne bu sahne. Hayran kalınası! Hiç Şüphesiz bu müstehcen hikaye nesilden nesile anlatılacak.

Evet erkek dediğin önce kadının ayaklarına…

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın