Gözlerim Tamamen Kapalı

Önce gözlerimi bağlasın istedim sonra ellerimi. Salt tensel temasa odaklanmak ve kontrolü Ona bırakmak. Farklı bir deneyim, farklı bir heyecan. Komutlara uymak ve de uyarılmak. Bir hissi köreltirken diğer hissi coşturmak. Yapalım mı? Hadi hemen yapalım.

En seksi iç çamaşırlarımı giyinip yatağa uzandım. Sırnaşma-oynaşma safhasını es geçerek haz merhalesine balıklama daldım, daldık. Ben aşkın görsel temasından vazgeçmiş, O ise aşkın dokunsal lezzetini bana özelleştirmişti. Benim için tadacaktı beni, benim için keşfedecek.

Önce küçük meltemler estirdi yüzümde. Tenimi üşüttü, tüylerimi dikleştirdi. Teninden önce tenime nefesiyle temas etti. Ve sonra sırasıyla dudak ve dil darbeleri geldi. Kaybettiği bir şeyi arar gibi tarıyordu vücudumu, koklayarak, yalayarak. Kimi noktada bularak o şeyi, kimi noktada bulduğunu sanarak. Hazdan danteller örüyordu tenime, dantelli çamaşırlarımı soyarak.

Beni benden en fazla aldığı an eliyle, diliyle ve bütün dikkatiyle klitorisime yöneldiği andı. Tırtıklı diliyle kasığımdaki tüyleri özenerek taradı. Her tarak darbesinde dünya, çığlıklarımla yankılandı. Ve genişledi vajinam, kayganlaştıkça kayganlaştı. Diliyle o kayganlığı yumuşacık araladı. Kah doğrusal ve kah dairesel çalıştı. Lok lok ve lop lop. Aktı ondan sonra vajinamdan denizler, fışkırdı abı hayat suları.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın