Para Karşılığı Aşık Oldum

Hayatta hiç yapmadığım bir şeyi deneyimlemek isteyince aklıma şu geldi: para karşılığı aşık olmak. Salt seks yapmak gibi düşünmeyin. Aşık olarak para kazanmak, aşkın hormonal patlamasına para için razı olmak. Gönüllü bir Leylalık hali. İstemli bir ruh cızırtısı! Para için neler yapılmıyor ki! Yaparım gider, unuturum biter.

Zorlanmadan buldum alıcımı. Aşksızlıktan gebermek üzere olan zavallı bir adama satıverdim aşkımı. Stopajsız, KDV siz. Fiş kesmedim, indirim yaptım, bir aylık süreyi de bir buçuk aya çıkardım. Bir buçuk ay boyunca bu adamın paralı aşığı olacaktım. Kah sevecekti beni kah hırpalayacak. Kah sevişecekti benimle kah aldatacak.

İlk iki hafta epey bir süründürdü. Mektuplar yazdırdı, serenadlar yaptırdı. Aşk hormonunu enjekte etti içime ama kendisi bana zerre aşık olmadı. Madem ki O benim aşkımı parayla satın almışmış, kendisinin de bana aşık olabilmesi için elimi cüzdanıma atmam lazımmış. İstemem aman kalsın dedim. Bu garip aşk serüveninden maddi kazançla çıkmak niyetindeydim.

İkinci haftanın sonunda egoist sevişmelere başladı. Parasıyla satın aldığı aşkımı tepe tepe kullandı. Delicesine seviştim onunla. Aldığım paranın hakkını fazlasıyla verdim. Bir erkek yatakta nasıl mutlu edilirse ettim. Zaferler kazandırdım, övgüler yağdırdım. Onu ve sadece Onu baz aldım.

Bir buçuk ayın sonunda ben salya sümük aşkımdan geberirken, O kapıyı vurup çıkmakta tereddüt etmedi. Karşılığında para almayacağımı söylediğim halde uzatmaları oynamayı dahi istemedi. Teşekkürünü etti ve gitti. Çok iyiymişim, çok beğenmiş beni ve arkadaşlarına tavsiye edecekmiş.

Yaşadığım hormonal dengesizlik beni öyle afallattı ki para karşılığı aşık olmaya tövbe ettim. Ben ki çok iyi bir şirkette yönetici olarak çalışan, paraya tamah etmek şöyle dursun aldığı kararlarla paraya yön veren bir kadın iken kendimi böyle bir maceraya atmıştım.

Bu hikayeden bir ders çıkarılacaksa ben kendi adıma şunu çıkardım, aşk insanı öyle bir çarpıyor ki, değil para dünyayı dahi verseler karşılığında, aşktan uzak durmak gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın