Yemek Size Neyi Çağrıştırıyor?

Yemek bana seksi çağrıştırıyor. her yemek yediğimde birileriyle sevişiyormuşum gibi geliyor. ağzıma attığım her lokma mideme doğru ilerlemiyor da vajinamda gidip geliyor. salçalı birşeyler yerken ayrı, çikolatalı bir şeyler yerken ayrı bir haz duyuyorum. yağlı yemeklere bayılıyorum, silmiyorum bazen dudaklarıma bulaşan yağı, dilimle dudaklarımı uyarıyorum. gezdiriyorum uç kısmını, gıdıklıyorum, gıdıklıyorum.

Seks yaparken yemeği, yemek yaparken de seksi düşünüyorum. patlıcanın adını çıkarmışlar… ben pilavı bütün yeneceklerden daha seksi buluyorum. saplıyorum kaşığımı pilav tenceresine, karıştırıyorum, karıştırıyorum. akıtıyorum yağını gerdanıma ve yalamaya çalışıyorum. genital bölgemi taze meyve kabuklarıyla ovuşturuyor, kırmızı biberi genelde göğüs uçlarıma sürüyorum. her yanımda ayrı bir tat, atmosfere karışan muhteşem kokular barındırıyorum.

`jack goody` nin `yemek, mutfak ve sınıf` adlı incelemesini okuyorum bu ara. farklı bakışlar kazandırabilecek güzel tespitler var. yemeğin ve cinselliğin insanın üreme süreci ile ne kadar ilintili olduğunu söylüyor bir yerde. tavsiye ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın