Yalıyorum, Yalıyorsun, Yalıyor

Yalama iç güdüsünü baskılayamayan bir adamla tanışmıştım. Adam, istisnasız, gördüğü her şeyi yalıyor, yalamalara doyamıyordu. Yemek yediği tabağı, kapı kollarını, parfüm şişelerini, çantasını, tabletini. Her şeyi ama her şeyi yalıyordu. Kapsama alanına giren her nesne Onun ağız florasını evlat edinmek durumunda kalıyordu.

Başka şeyleri yalamasın diye eline saplı şekerlerden tutturulduğu çok olmuştu. Olur da yalar ürküntüsüyle kimse bu adama el uzatmıyordu. Dostu yok gibi görünüyordu ama akıllı kadınlar bu adamın çevresinden ayrılmıyordu. Libidosu yüksek kadınlardan kendine bir harem oluşturmuştu.

Yalayışlarını görseydiniz bu adamın, afallardınız. Oral güdülerine söz geçiremeyen bu adama özenli yalayışlarından dolayı saygı duyar, hayran kalırdınız. Dürtüsel anlamda biyolojik, takındığı motivasyon nedeniyle kültürel bir eylemi gerçekleştiriyordu. Yani nasıl desem… sanki tek müritli bir dine ibadet ediyordu.

Emiş gücü yüksek dudaklarına tenimi teslim edesim geldi. Yalasındı beni, yesindi hatta yutsundu. Ne yapıp etmeli ve bir dondurma kılığına bürünerek bu adamın diline sürülmeliydim. Erimeliydim dilinde, form değiştirmeliydim.

Çağırdım eve. Dondurma sevip sevmediğini sordum. Tabi ki seviyordu, yalamadan duramıyordu. Difrizden çıkarıp getireyim dedim. Ve sandıktan bozma bir difrizin içerisinde oturduğu kanepenin karşısına intikal ettim. Soğuk buharlar eşliğinde en seksi dantelli geceliğimle striptizimi ettim. Yala beni sevgilim. Dondurma yalar gibi yala. Çikolata yer gibi ye. Dilinle karışla bedenimi, hücrelerime ulaş, düğümlerimi çöz, enerjimi sal.

Harfi harfine uyguladı dediklerimi. Profesyonelce sergiledi dilinin maharetini. Emdi bıraktı. Çekti uzattı. Donattı beni orgazmik enerjilerle, donattı, donattı. Yalamak eyleminin ne kadar önemli olduğunu ziyadesiyle yaşattı.

Görmedim kendisini o geceden sonra. Çok sevildim, çıldırttım bir çok adamı, aşkımdan kudurttum. Fakat beni o geceki gibi yalayan birine denk gelemedim. Tadı damağımda, dili cildimin bütün katmanlarında kaldı.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın