Cinsel Yaşam Danışmanlığı

Sürekli seksolog değiştirmekten bıktım. hafta bitmeden seksolog değiştiriyorum. birinin tavsiyesi öbürünün kırmızı çizgisi oluyor. biri eski sevgilime dönmemi salık verirken öbürü sevgilisiyle aramı yapmaya çalışıyor.

Geçen hafta gittiğim seksoloğum sevişirken kitap okumayı tavsiye etti. bir çok kişiye önermiş ve önerdiği kişiler zevkten çıldırmış. tamam, dedim ve konuyu halihazırdaki sevgilimle paylaştım. sıcak baktı o da. okuyacağımız kitapları gündüzden seçtik. saat gece yarısını bulmadan, o bir fare ben de balkabağı olmadan yatak odamızda buluştuk.

Benim elimde yapay zeka, yapay zekanın ahlak sorunsalı, gelecekte din, hümanizmin çöküşü ve feminizm gibi inceleme kitapları varken onun elinde çeşitli ülkelerin eril anayasaları mevcuttu.

Oturduk okumaya başladık. benim okuduğum satırlardan fışkıran feminist gelecek tasvirleri onun okuduğu eril yasaları dürtüklüyor, okuduğu sayfalar böyle kabar kabar kabarıyordu. okuyor, okudukça ateşleniyor, terliyorduk.

Karşıt tabiatlı cümlelerimizin dudaklarımızdan kopup havada boğuştuğunu hissedebiliyorduk. ben özgürlük diye kıvranırken o, yasalar da yasalar diye böğürüyordu. tutamıyordum kuduran erilliğini üzerime üzerime geliyordu.

Dayanamadık en sonunda. ben özgürlükçü feminist satırlarımı odanın bir köşesine fırlattım, o ise kutsal eril yasalarını öpüp başucuna koydu. sevişmeye başladık…

Kitaplarla harladığımız ateşi öyle püskürtmüşüz ki birbirimize, hangimiz hangi ateşin içinde yandık bilemedik. çok lezzetliydi gerçekten. sırf o sevişmenin hatrına altı ay ayrılamadım eril sevgilimden.

Seksoloğuma verdiği tavsiye için teşekkür ederim. iyi bir seksolog kişilerin hayat kalitesini ciddi manada değiştirebiliyormuş, deneyimlemiş oldum. esen kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın