Sürekli Aynı Sevgililerle Çıkmaktan Sıkıldım

Sürekli aynı tür sevgililerle çıkmaktan öyle sıkıldım ki, bu sıkıntıdan kurtulmak için ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Hepsi o kadar yakışıklı, öyle entellektüel ve aşırı derecede zengin ki. Bir mükemmellikler zinciri tarafından boğuluyormuşum gibi hissediyorum. Sıradan kızların hayallerini süsleyen adamlardan ben yaka silkiyorum.

Nedir bu talihsizliğim! Keşke bu kadar güzel, bu kadar çekici ve bilgili bir kadın olmasaydım. Boyum 170 cm kalçalarım yusyuvarlak karnım dümdüz ve memelerim dipdiri olmasaydı. Ah keşke bir parça çirkin bir parça çekilmez bir kadın olsaydım. Annemin suçu tabi bu ve dünyalar yakışıklısı babamın.

Sıradışılığın makus kaderi peşimde. Yolda rahat yürüyemiyor, normal insanlar gibi avm lerde indirim takibi yapamıyorum. Bakan bakana. Şaşan şaşana. Kalabalıkların arasında sırıtıyor, bir türlü herkes gibileşemiyorum.

Buradan çirkin erkeklere sesleniyorum. Lütfen biraz özgüvenli olun ve benimle o klasik flört oyunlarını oynamaktan geri durmayın. Size çok ihtiyacım var. Beni kendinizden lütfen mahrum bırakmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın