Elinizin Altında Muhakkak Bir Sevgili Bulundurun

Sabahları seks yapmadan işe gidemiyorum. benim için sabah egzersizi gibi bir şey oldu bu, bir nevi rutin yaşam yorgunluğuna hazırlık antrenmanı. elimin altında bir sevgili varsa ne ala, sevgili yoksa da muhakkak birilerini bulmam lazım.

Geçen kendimi tutamayıp, belki bir yakışıklı bulurum ümidiyle rastgele bir komşunun zilini çaldım. yaşlı bir teyze çıktı. ne diyeceksin teyzeye? yumurtanız var mı diye sordum. var tabi kızım dedi. verdi iki tane. ne yapsam dedim sonra. ne yapsam? bir yanda yükselerek arşı delen bir libido, öbür yanda nerede kaldın diye kızıp azarlayacak bir badem bıyıklı.

Açtım telefonumu, en son gezindiğim sitelerden birinden bana göz kırpan bir afeti devrana denk geldim. tanrılara inanmam ama bu adam ben tanrıyım dese, kulunuzum deyip ayaklarına kapanabilirdim. neyse işte iki kıvırtıp yatağıma buyur ettim. o tanrı kılıklı haliyle bendeki dişiliğe dayanamadı. geldi sağolsun, seviştik bir güzel. hayali bile kaliteliydi herifin.

Dersimi almış oldum ben de. bundan sonra libidomu baskılaması için muhakkak bir sevgili bulunduracak, sevgilisiz kalmayacaktım.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın