Paraşütle Atlarken Neler Yapılabilir?

Sevgilim ısrarcı olmasaydı böyle bir manyaklığı nah yapardım ama yapmış bulundum. gerçek diyorum bak. havada paraşütle atlarken sex yapıp orgazm oldum. nasıldı diye sorarsanız biraz püfürüklü oluyor. adrenalin falan tamam da terin anında kuruyunca, kuru kuruya sevişmiş gibi hissediyorsun. sevgilimi ıslandığıma inandıramayışım da cabası. ıslandım ama kurudu diyorum, indikten sonra trip atıyor sen artık eskisi gibi heyecanlanmıyorsun diye. haydaa! delireceğim ya!

Ölüdenize sevişerek inmek gibi bir hayali varmış da hayalini ben dışında bir kadınla gerçekleştirmek istemiyormuş da… mişmuş da mişmiş. tamam tamam dedim, yaparız. bir kaç seksi bir şey giyip atlayacağımız tepeye çıktım. tepede bile söyleniyor malım, kuyruklu geceliğimi giymemişim de o smokiniyle gelmiş de bu işi onun kadar önemsemiyormuşum da. neyse dedim uzatma da prezervatifini yerdeyken tak havada uğraşmayalım. takmış.

Hazırlık aşamasında bir iki pozisyon çalıştık (sen şöyle dönersin ben de şöyle şaparım) sonra da yarı çıplak bir halde sırtımızda paraşüt bayır aşağı koştuk. ve çok şükür havalanmayı başardık. havalandıktan sonra bana hadi beni tahrik et biraz falan diyor, kudurdum valla. sikeceksen sik yoksa ipleri keserim ikimiz de mevta oluruz diye tehdit ettim.

Şöyleydi böyleydi derken bir iki git gel yapmayı başardı. ben de bir iki inledim. ona da söylendi. hiç doğal değilmişim, o ilişkimize heyecan katmak için paraşütle seks yapıp beni mutlu etmeye uğraşıyormuş ben öyle dümdüz duruyormuşum. fesupanallah! ne yapayım lan havada kırbaç mı sallayayım sırtına, şeyime kelepçe mi takayım tahrik olasın diye. manyak gerizekalı dangalak.

Bir sonraki aktivitemiz uzay istasyonunda seks yapmak olacakmış. nasa’ya mail attı, cevap bekliyoruz.

Sevmesem çoktan ayrılmıştım ama çok seviyorum bu salağı napayım.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın