Horon Teperken …

Dans ederken seks yapılır m? Yapılır. Düzenli aralıklarla yaparım bunu. Monotonlaşmaya başladığını hissedersem hayatımın, azıcık heyecan olsun diye dansıma bir tutam seks veya seksime bir tutam dans karıştırırım. Ve Çok da zevk alırım. Tutarım bir yakışıklıyı yakasından ve hobaa dansa kaldırırım.

Tango yaparken seviştiğim zamanlar da oldu salsa yaparken de. Rumba’da da orgazm oldum Bachata’da da Flamenko’da da Bale’de de. Fakat hiç horon teperken seviştiğim olmamıştı herhangi biriyle. Ne bir doktorla, ne bir avukatla ne de bir mühendisle. Horon teperken sevgili tepmek ya da horon teperken sevgili tarafından tepilmek kavramlarının karşılığı yoktu ben de. Hormonsal seksi biliyordum ama horonsal seksi idrak edemiyordum.

Merakımı doyurmak maksatlı horon sever sevgililerimi bir araya getirdim. Birinin eline tulum öbürünün eline kemençe verdim. Diğerlerini de iki yanıma sıralayıp “libidonuza kuvvet uşaklar” diyerek ilk komutu verdim.

Ve başladık tepinmeye. Daha ilk dakikalardan kasıklarımıza abanan hararet, horon boyunca hiç birimizi bırakmadı, kalp atışlarımızı ve erektil organlarımızı etkisi altına aldı. Döndük ha döndük. Tepindik ha tepindik.

Hangisinden başlayacağımı bilemedim inanın. Hangisini sona saklayacağımı kestiremedim. Birinden sadece bir yanak aldım, ötekiyle soluksuz öpüşmelere daldım. Biriyle oynaştım, ötekine sırnaştım. Birinin pazularını ötekinin karın kaslarını. Kucaktan kucağa. Sarılıp sürtünerek. Aralıksız soluksuz. Ön sevişmemi tamamladım.

Ve en nihayetinde kaygan vajinama en uygun erektil dokuyu içime aldım. Hararet ondu bir milyon oldu. Zıpladım. Zıpladım. Libidomu katladım. Horonumsu. Hormonumsu. Zevklere daldım. Bağırdım. Bağırdım. Hoşuma gitti gerçekten bayıldım.

Böylesi bir şeyi deneyimlemek beni ciddi anlamda mutlu etti. Yine yapar mıyım….. Yaparım herhalde ama farklı bir kadroyla 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın