Entelektüellik / Sapyoseksüellik

Son zamanlarda artan sekssizliğime inat dün neyse ki seks dolu bir gün geçirmeyi başarabildim. çok mutluyum, kendimi fazlasıyla rahatlamış hissediyorum.

Ofiste çalışırken bir ara, ne kadar sekssiz ve ne kadar yalnız olduğumu düşünüp hayıflanırken, instagramdan birtakım bildiriler geldi. ünlü playboy berk can, bütün fotoğraflarımı beğenmiş ve bazılarının altına ne kadar güzel ve ne kadar seksi olduğumla ilgili kışkırtıcı yorumlar bırakmıştı. bekletmedim tabi çapkını, thankyou’larla doldurdum bütün mesajların altını.

Öğle arası buluştuk ve tatlı tebessümler içinde bakışarak konuştuk. flört olayına sanıldığı kadar basit bakmıyormuş, oldukça seçiciymiş, ince eleyip sık dokuyormuş. bütün hesaplarımı takip etmiş ve toplumsal olaylar hakkında yaptığım yorumlara hayran kalmış. her yanımdan zeka fışkırıyormuş.

Utanarak teşekkür ettim tabi. az buçuk gayrı ciddi meselelerden konuştuktan sonra ikimiz için de en ciddi mesele olan sekse geçtik. fikirlerimiz fazlasıyla örtüşüyordu. ikimiz de seksin zeka gerektiren bir husus olduğu noktasında hemfikirdik. o güne kadar onlarca kişiyle sevişmiş iki profesyonel olarak en unutulmaz tatları ıq seviyeleri yüksek partnerimize borçluyduk.

Son model arabasıyla aldı beni ofisten. ıssız bir kütüphaneye geçtik. önce akşam yemeği niyetine loş ışıklar altında kitap karıştıracak, beyin hücrelerimizi bilgiyle doldurup olanca libidomuzla birbirimize saldıracaktık. haşin olacaktı bu sevişme hissediyordum, ikimiz de bilgiye aç iki entelektüel adayı olarak bu sevişmeyi istiyorduk.

Havadan konfeti gibi yağan bilgi dolu cümlelerin yarattığı o romantik atmosferde önce dudaklarımızı öpücüklerle kenetledik. dillerimiz adeta birer kanca gibi iç içe geçti. bedenimizden taşan arzuyu ağızlarımızda hissedebiliyorduk. çok zeki ve çok bilgili ve tabi fazlasıyla arzuluyduk. taş gibi yuvarlak kalçalarımı öyle bir sıktı, canımı öyle güzel ve tatlı yaktı ki unutulacak gibi değildi.

kayganlığımda şahlaşan sertliğiyle destan yazdı diyebilirim. kütüphanedeki bütün kitaplara sığacak bir destan, kucağına alarak beni ve asla yorulmadan, sonra eğilirken ben, o sertçe arkadan…

Fazla detaylandırıp canınızı çektirmek istemiyorum ama entelektüel zeminde gerçekleşen seksin tadını inanın başka yerde bulamıyorsunuz.

İnanmayanlar buyursunlar bu lezzeti kütüphanelerde deneyimlesinler 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın