Balayı Değil Aldatma Ayı

Kaldığım otelde balayı için bulunan bir çift vardı. kadın pek bir çekici, erkek desen bakışı bile can yakıyordu. bunlar baya bi neşeli görünüyor, öpüşüyor, sırnaşıyor, çevredeki herkesi fevkalade sevişebildikleri ütopyasıyla kandırmaya çalışıyorlardı. hani ilk başta ben bile inanmıştım bıcırık mutluluklarına. az da olsa kıskanmıştım.

Akşam yemeğinde, romantizmin doruklarında dolandıkları esnada nasıl olduysa oldu, karısına mıhlaması gereken bakışlarını o yakışıklı adam benim sütun bacaklarıma kaydırdı. tek başımaydım masada. süper mini eteğimle peynirimi tadıyor şarabımı yudumluyordum. sevişgen bir sarhoşluk vardı üzerimde, pürüzsüz bacaklarımı okşuyordum.

Tuvalete kalktım bir ara, derhal bir ayna bulmak ve kendime bakmak istedim. o an o kadar aşıktım ki kendime halihazırdaki sevişgenliğimi aynadaki suretime sürtecektim. loş ışıklı bir koridordan geçip harika oda kokularıyla dans ederek tuvalete eriştim. tuvaletin kapısını tuttuğum esnada elimi oldukça uzun parmaklı bir el kavradı. yardım edeyim isterseniz, dedi. (neye yardım edecekti?) hallederim gerek yok, dedim. (neyi halledecektim?)

olmaz, dedi, içeri ittirdi. aynanın karşısında fısıldayarak kulaklarıma, seyret kendini, dedi. diz çöktü önümde bacaklarımı öptü, profesyonelce kavradı kalçalarımı, sıktı sıktı bıraktı. göbeğimi yaladı, eteğimi hızlıca aşağı indirdi. kokladı fındığımı, kokusuna bayıldı. çiçek kokulu kremler sürmüştüm genital bölgeme, seksi bir iç çamaşırı giymiştim.

O akşam aynada bakarken kendime, en aşık olduğum adamın dahi beni o kadar mutlu edememiş olduğunu tecrübe ettim. dilinin tadı o kadar lezzetliydi ki ıpıslak vajinamı o harika penise gönül rahatlığıyla teslim ettim. gitti geldi, gitti geldi. yasak çığlıklar attım, omzunu ve o damarlı boynunu ısırmak zorunda kaldım.

Sevişirken sormuş karısı. böcek ısırdı, demiş o da. arasıra görüşür, hazlarımızı yine aynı şehvetle tazeleriz. canım ya. çok sevdiğini söyler karısını bir de yakın çevresine. yerim senin sevgini.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın