Babil Kralı Nebukadnezar

Fiyatlara zam yapan seksoloğumla biraz tartıştıktan sonra madem fiyatlara zam yapıyorsun o zaman bana seksin en saklı sırlarını öğreteceksin dedim. Geberdim ayol mutsuzluktan, aylardır ruh gibi yaşıyorum tatsız tuzsuz. Hayhay, dedi, aldı beni karanlık bir odaya, ve kiminle ve nerede sevişmek istediğimi sordu. Babil Kulesinde Nebukadnezar’la sevişmek istediğimi söyledim.

Kırmızı hapı yuttuktan sonra Babil’in asma bahçelerine girdim. Çıplaktım. Vücudumdaki navigatif kasılmalar beni Nebukadnezar’ın odasına doğru ilerletiyordu. Gittim, gittim. Ve bir çiçek yığınından yatağında beni bekleyen Nebukadcığımın kucağına serildim. Sana geldim Nebukad! Hoşgeldin bahçelerimin güzide sultanı. Sev beni Nebukad sevgine muhtacım. Şimdi sana unutamayacağın zevkler bağışlayacağım.

Teninin sıcaklığı nüfuz eder etmez tenime, sarsıcı hislerle çıldırayazdım. Hemencecik terledim ve feromonlarımı salgılamaya başladım. çiçeklerden daha çekici kokular salmaktaydım. Boğuştuk çiçeklerin arasında. Çatırdadı kulenin kolonları.

Kraliçem diye seviyordu beni, aşkım diyerek yapışıyordu dudaklarıma. Yapma Nebukad bir gören olacak. Yapıyordu. Dur lütfen Nebukad bir duyan olacak. Devam ediyordu. O benim içinde ben onun tenindeydim. Isırdım omuzlarını, ısırdım kulaklarını. Sıktı memelerimi ve sıktı kalçalarımı. Bu bir rüya. Bu bir simülasyon. Bu bir gerçek.

Nasıl rahatladın mı, diye sordu çıkarken seksoloğum. Rahatladım ama fazla vahşiydi, dedim. Haftaya kiminle sevişmek istersin, dedi. Einstein’a hayır diyemeyeceğimi söyledim.

Gelişmelerden haberdar haberdar ederim sizleri. Aşk maceralarım için bana şans dileyin. 🙏 hepinizi çok çok öperim.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın