Aslan Yarim

Sizi korkutan bir adamla sevgili olur muydunuz bilmiyorum ama ben oldum. Böyle kükreyerek aslansı bakışlar atan, her an sizi yiyecekmiş bakan, deli kanlı, oyun sever, kudurgan bir adam. Nasıl oldu da böyle bir adamı hayatıma soktum, bilmiyorum gerçekten.

İlişkimiz o kadar anormal seyirliydi ki, birilerini sevgili olduğumuza inandırmakta güçlük çektiğimiz zamanlar olurdu. Ben kaçardım o kovalardı. O kükrerdi ben korkardım. Ceylanım derdi bana. Bir aslanın bir geyiğin ince boynunu parçalayışı gibi öperdi her yanımı. Keskin diliyle kanırta kanırta yalardı.

Vahşiydi. Evcilleştirilemeyeceği her halinden belli olan bir orman adamıydı. Tartışmasız bir kraldı. Korkuturdu kükrerdi ama ne yalan söyleyeyim çok da iyi sevişirdi. Sert ve dayanılmaz ve inanılmazdı. İflahımı kuruturdu. Ölümüm bu adamın elinden olacak diye korkardım. Gerçekten öldürebileceğinden değil ha, sevişirken takatsiz bırakışından. Zevkten geberdi karı, diye dedikodumu yaparlardı muhtemelen arkamdan.

Neyse ki sonunda beni aldattı da ayrılmak için bir bahanem oldu. Sittin sene ayrılamazdım çünkü ben ondan. Zevk bağımlısı olmuştum. Afyon otu çeker gibi damarlarıma yüksek doz libido çekiyordum.

Arada sırada özlüyorum tabi ama şu hayatta istediğim şeyleri yapabilmek için de güçlü olmam gerektiğinin farkındayım. Her gece zevk zevk nereye kadar.

🦁 🦁 🦁

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın