Bulutların Üzerine Çıkmak

Bulutların aşağısında yaşadığımızdan mıdır nedir bulutların üzerine çıkmayı bir bok sanıyoruz, Aşık oluyoruz bulutların üzerine çıkıyoruz, sevişiyoruz kendimizi bulutların üzerinde sanıyoruz. Ne ki bu? Ne var şu bulutların üzerinde? Hava ulaşımının fazlasıyla arttığı ve hafiften uzaya çıkıldığı şu dönemlerde bu gibi tabirler yavaş yavaş dilimizden ve hayatımızdan çıkıyor, çıkacak.

Fakat eskiden böyle değildi tabi, özellikle sekse ilk başladığım dönemlerde karşıma çıkan her sevgili yatakta iyi olduğunu ve beni bulutların üzerine çıkaracağını vaat ederdi. E hadi çıkar da görelim derdim bende, uzanır yatağa beklerdim ama sonuç genelde hüsran olurdu. Çıkamazdım bir türlü o bulutların üstüne ama çaktırmazdım, müthiş orgazm taklidi yapardım.

Geçen Londra’ya uçarken aklıma geldi. Hayatımızın en vazgeçilmezi olan, o olmadan üreyemeyeceğiz ve çoğalamayacağımız düşünülürse yaşamımız için elzem olan seksi artık daha farklı tabirlerle kışkırtıcı hale getirme zamanı gelmiş. Çünkü artık bulutların üzerine çok kolay çıkıyoruz.

Yeni tabirler bulmak lazım. Erkeklerin kadınlara seni bulutların üzerine çıkaracağım vaadi tutmuyor artık. Seni Venüs’e çıkaracağım, galaksiler arası dolaştıracağım gibi tabirlerle seks hayatımızı renklendirmeye başlasak iyi olacak.

Tabi gelecekte seks diye bir şey kalacak mı onu da bilmiyoruz ya.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın