Daha kaç vücut gerek bana

Siz deyin 333 ben diyeyim 333.333. sayısız vücut girdi hayatıma, sayısız tenle buluştu şu tenim. kimi kölem oldu kimi de kulum. kraliçeleriymişim gibi davrandılar hep, tanrıçalarıymışım gibi taptılar. yaralarına ilaç oldum bir çoğunun, damarlarına kan, ciğerlerine oksijen oldum. çektiler içlerine beni, damarlarında dolaştırdılar hücrelerimi. kimini sevdim kiminden nefret ettim. fakat her defasında sevildim, prensesler gibi yüceltildim.

Nedense hiçbiri yetmedi bana, doyuramadım içimdeki açlığı. daima aradım, daima açtım. ayaklarımın altına serilen güzelliklere tebessüm ettiysem de tatmin edici hislerden her daim uzak kaldım.

Sorarım hep fırsat buldukça kendime, daha kaç vücuda dokunacak, daha kaç tende hayal kırıklığı yaşayacağım? bulamayacak mıyım istediklerimi? dokunamayacak mıyım hayalini kurduğum güzelliklere.

Sevin beni ey adamlar. sevsin beni bütün adamlar. sevildikçe iyileşecek, sevişerek güzelleşeceğim. derdim nedir bilmiyorum ama çaresi aşktır derdimin. ve sevilmek ve de sevişmektir.

Ay çok duygusal oldum şu an 🙄

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın