Bencil İnsanları Yatağınızdan Uzak Tutun

Bazı geceler salt seks yapmak için buluştuğum bir adam var. oldukça yakışıklı ve kaliteli bir entellektüel. bir ara sevişirken, kadınların üreme ve soyu devam ettirmedeki bedensel sorumlulukları nedeniyle mental olarak erkeklerden daha geride olduklarını söyledi. erkekler yüksek zeka seviyelerini doğanın kendilerine bahşettiği boş zamana borçlularmış. kadınlar çocuklarıyla vakit geçirirken erkekler beyin loplarındaki kıvrım sayılarını arttırmakla meşgul olmuşlar ve dünya düzenine müthiş katkılar sağlamışlar. insanlığın yükseldiği muazzam medeniyet düzeninde kadınların pek de bir payı yokmuş.

Evet böyle söyledi gerçekten ve beni çok şaşırttı. çokça kitap okuduğunu bildiğim bir adamın böyle düşünüyor olması şahsımı fena dağıttı. seks esnasında seçtiği pozisyonlardan ve bencil tavırlarından anlamalıydım aslında. bu yakışıklı adamın içinde yaşayan eril canavarı görmeliydim. “ciddi misin?” diye soramadım bile. kendimi bütün dünya kadınları adına aşağılanmış bir temsilci gibi hissettim.

Kızdım sonra tabi kendime birileriyle salt seks yapmak için buluşmak çok da akıl karı bir iş değilmiş. enetellektüel olduğunu düşündüğüm adam bile beni hüsrana uğrattı. bundan sonraki sevişme adaylarımı detaylı bir elemeden geçirmek durumunda kalacağım sanırım.

Bu kafadaki insanları sekssizlikle cezalandırmak en büyük hobim olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın