Sinekle Aşk Yaşadım

Bir sinekle aşk yaşayacağım aklımın ucundan geçmezdi ama bugün başıma gelenler pes dedirtti.

Dıştan bakınca kara kuru bir şeydi. boy pos desen yok, omuz genişliği tatmin edici değildi. aylak aylak dolanıyordu yatak odamda. sütyeni dantelli, süper mini şortu saten olan geceliğimi giymiş yatağımda uzanıyordum. üzerimde bir mahmurluk vardı ve seks o an aklıma gelebilecek en son şeydi.

Odada başbaşaydık. diğer canlı türleriyle flört etmeyi pek sevmediğimden kendisiyle ilk başta ilgilenmedim. dönmüşüm götümü yatıyordum anlayacağınız. baktım odanın içinde bir vınlama. ama nasıl vınlıyor, vınnn, vınnn. ilgimi çekmek için havada akrobasi gösterisi falan hazırlamış. toz zerreciklerini kaldırıp pazularını şişiriyor falan. olmayan göğsünü kabartıyor.

Sonra yavaş yavaş yaklaştı. göbeğime kondu. gıdıkladı göbeğimi ve koşarak boynuma ulaştı. atladı yüzüme, dudak kenarlarımda tahrik edici manevralarla beni şaşırttı. oldu yani bu. beni etkilemeyi başardı.

Ben de tabi seksi her şekilde deneyimlemeye hazır ve nazır bulunduğumdan ambiyansı bozmadım. o öpüşler, tenime uyguladığı vakum, kanımdaki elektriklenmeler falan bildiginiz bir sineğe teslim oldum. klitorisimle öyle ilgilendi ki bu azgın sineğin ne kadar iş bitirici olduğunu o an anladım.

O kadar orgazmdan sonra deliksiz bir uykuya daldım. uyandığımda bedenimde kırmızı öpücük lekeleri vardı.

Şerefsiz sinek her tarafımı ısırmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın