Sevgilimi Aldatmak Zorunda Kaldım

Eğer kendisiyle sevişirsem sevgilimin işten atılmasını önleyeceğini söyleyince mecbur kaldım. son zamanlarda iş yerinde üst üste hatalar yapan ve işten atılmasına ramak kalmış sevgilime küçük bir jest yapmak istedim. anlaşmamız netti: ben sevgilimin en yakın arkadaşıyla sevişecektim, sevgilimin en yakın arkadaşı da sevgilimin düzeltilemez görünen hatalarını düzeltecekti. işini kaybetme stresiyle boğuşan sevgilimin bittabi böyle bir şeyden haberi olmayacaktı.

Çok heyecanlıydım gerçekten. aşkım biriciğim için hatrı sayılır bir fedakarlık yapıyordum. akşama kızkardeşimde kalacağımı ve ben yokken lütfen bir şeylerle meşgul olmasını söyleyip evden çıktım. gözlerden ırak bir otelde buluşup hafif bir şeyler yedik ve geniş yataklı bir odaya çekildik.

Yatağa oturup uzun uzun öpüştük ve sevgilim için neler yapabileceğimizi konuştuk. ikimiz de sevgilim için çok üzülüyorduk. sevgilim tam yedi projeyi mahvetmişti. sevgilimin en yakın arkadaşı her sevişme için bir projeyi düzelterek sevgilime ve dolayısıyla bana yardımcı olabileceğini söyledi. ve ekledi: “ne kadar ateşli olursam herşey o kadar çabuk düzelecekti”

Herşeyin düzelmesi neredeyse tamamıyla bana bağlıydı. kasıklarımda büyük bir sorumluluk hissediyordum. tane tane soyunduk. birbirimizi tazecik sevgililer gibi öpüp kokluyorduk. kutsal bir görevi itinayla ifa ediyorduk.

Pozisyondan pozisyona geçerken aklımızda sevgilimin iş durumundan başka bir şey yoktu. sevgilim için sevgilimden daha güzel sevişen bir adamın kokusunu içime çekiyor, terini yalıyordum. bacaklarım sevgilim için titriyor, sıradaki inlemerimi sevgilime hediye ediyordum. bu senin içindi sevgilim, ve bu, ve bu da.

Tereyağından kıl çeker gibi gerçekleştirdiğimiz sevgilimi kurtarma operasyonlarından sonra sevgilime yılın başarılı elemanı ödülü verildi. işini kazanmakla kalmamış, ziyadesiyle ödüllendirilmişti. çok mutluydum. sevgilimi işsiz kalmaktan kurtarmıştım.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın