Erkeklere Kıyamadığımı Söylemiş miydim?

Seviyorum aslında erkekleri. kendilerine dayatılan erilliği kabullenmeyip dişileri anlamaya çalıştıklarında çok tatlı oluyorlar. dişi olanı mal gibi görmekten vazgeçip empati kurmaya başladıklarında hepsini alıp bağrıma basasım geliyor, böyle mıncırasım mıncıklayasım, hanimiş benim kafası çalışan duyarlı türdeşim diye sevesim. geliyor.

Götlerinden uydurdukları yasalara kadınlar için pozitif ayrımcı maddeler serpiştirmeleri onları gözümde daha bir şirinleştirip şahaneleştiriyor. kadınları kendilerinden korumaları, kendilerinin ne kadar tehlikeli olduklarının farkında oldukları anlamına geliyor.

Canlarım onlar benim. birtanelerim, şekerlerim. bir çoğunu alıp içime sokasım, hatta bazılarını sonsuza dek içimde bırakasım var. bayılıyorum egolarına. kendilerine aşık olduğumu anladıklarında triplere girip kalkan götlerini şefkat sopasıyla sopalamak istiyorum.

Kısacık yaşam döngülerini çürükçül canlılara teslim eden acziyetlerine aldırmaksızın sonsuzluğu arzulamaları onları fazlasıyla seksileştiriyor. inanın hepsiyle teker teker sevişesim geliyor. taht kavgaları, koltuk sevdaları, güç çatışmaları… canlılara zarar vermedikleri müddetçe bunlar da kendilerine çekicilik katıyor.

Bir boka yaramadıkları halde flört ettikleri kadına korumacı davranmaları ve karşılarında çatır çatır konuşan bir kadın olduğunda kekelemeleri komiğime gidiyor.

Sizi gidi seksi şeyler sizi.

Burnumdan fitil fitil getirdiğiniz her an için hepinizden ayrı ayrı nefret etsem de canlılarla ve doğayla ve “kadın”la paylaşım içinde olduğunuz güzel anlar için hepinize teşekkür ediyorum.

Götünüzü kaldırmamış olmak dileğiyle.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın