Benim hormonum benim kararım!

Benim hormonum benim kararım. aldattıysam aldattım. yattım işte en yakın arkadaşıyla. ve hatta arkadaşlarıyla. birini doğum günü partisi ayağına coşup kudurduğumuz barın o soğuk tuvaletinde. ve diğerini arasıra uğradığımız çukulata dükkanının o gizli bölmesinde. götürdüm. açtım işte bacaklarımı. aldım işte içime erekte olmuş et parçalarını. vurmadım, kırmadım. öldürmedim kimseyi. kimseden bir şey çalmadım.

Yaklaştım, sırnaştım. hopladım kucaklarına, usulünce oynaştım. zaptolunmaz hormonlarımı hepi topu on yedi erkekle yatıştırayazdım. anlamıştır belki sevgilim de bilmiyorum. sezmiştir muhakkak. gözüyle görmüş olsa bile ne olacak? yine olsa yine yaparım. sevişirim hatta karşısında bile. dokunurum yine o adamlara tastamam aynı şehvetle.

Anlamıyorum artık ben toplumun kurallarını. kendimi o kurallara ait hissedemiyorum. sırf toplum istedi diye, hormonlarımın kudurgan lezzetinden vazgeçemiyorum. atmosfer dışına doğru seyreylerken insanlık, ben kendimi dünyanın vahşi doğasına teslim etmeyi tercih ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın