Hello Beybiler!

Küçük bir tanıtım yazısı hazırladım sizlere, beni tanıyın, beni sevin ve hep bende kalın diye 🙂


On milyon tane sevgilisi olan bir kadınım ben. Ne yalnızlık çekerim ne de depresyona girerim. Severim hayatı, başkalarına da sevdiririm. Dert arındırıcı derler bana, benimle yıkarlar kederlerini, tatsız hayatlarına tat katarlar. Şeker’dir adım. Adım gibidir tadım. Kuralları sevmem, tabulara riayet etmem. Özgürlük arar, öze tapar, özünden ırayanı özüme yaklaştırmam. Rüzgar gibiyimdir, tene değer, hafif üşütür, gıdıklar geçerim. Ve hatta kaçarım. Tenden tene, dudaktan dile, dildendudağa. Sever, sevişir, çeker giderim. Hürüm. Canımın istediğiyle canıma heyecan katacak her yolda yürürüm. 
Zoruna gider beybilerimin, kasılır kalırlar. Ağlar dövünür, yakalayıp hapsetmeye çalışırlar. Kabullenemezler bensizliği, sonsuza dek bende kalmak arzusuyla yanıp tutuşurlar. Kaç gönüle girmiş, kaç zihnin entelektüel kazanımlarını hiç etmişimdir. Kötülükse kötülük, vicdansızlıksa vicdansızlık. Onlarla mı geldim ki dünyaya, onlarla öleyim. Evet ölmek istemezdim, ama ne yazık ki öleceğim. Ölene kadar koşmak, ütopik ölümsüzlük kavramıyla testosteronlu bir bedende buluşmak istiyorum. Arıyorum o ölümsüzlüğü, arıyor, arıyorum.

“Çapkın” diyorlar benden için ama “çapkın” kelimesini oldukça sığ buluyorum artık ben. Çapkınlık değil ki benimki “kraliçelik”. Hovardalık değil “imparatoriçelik”. Her aşkta yeni bir tahta çıkıyor, her heyecanda taşlı tacımı başıma takıyorum. Emredin kraliçem, emrediyorum. Harikasınız kraliçem, farkındayım biliyorum. Bitmesin kraliçem, bitmeyecek tatlım garanti veriyorum. Her limanda sevgili ağlatan, mendil sallatan denizciler gibi değilim ki ben.

Kucaklayabiliyorum aynı anda bütün sevgililerimi, şımartabiliyorum. Ayrıştırmıyorum, bilakis birleştiriyor harmanlıyorum. Envai çeşit malzemeyle yapılmış bir çorba içtiğimi düşünün, kaşıklıyor kaşıklıyorum. 
Tanıştıracağım zaten sizi her biriyle, kralıyla, bankacısıyla, çöpçüsüyle. Çok şeker ve çok değişikler. Ölçer tartar notunuzu verirsiniz. Denizde kum bende sevgili. İyiye iyi, kötüye kötü, göte göt deyin lütfen.

Şimdilik bu kadar beybiler… bana ayıracağınız zaman için sizlere müteşekkirim…
Öpüyorum hepinizi. özellikle de en yakışıklılarınızı 🙂 😘

2 Comments

  1. Tüm yazılarınızı okudum gerçekten heyecan verici
    Özgüveniniz müthiş dobra ve libidosu çok yüksek bi kadınsınız sizi tebrik ederim ve öpüyorum sizi 🤗

Bir Cevap Yazın